Biz Kimiz?

Kısaca Bizim Hakkımızda.

2001 Yılından bu yana Gaziantep’te hizmetine devam eden firmamız, hızlı ve emin adımlarla kısa sürede sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Öncelikli olarak toptancılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; 2009 yılında üretim yapmaya başlamış, 2011 yılında aktif ithalat yapmaya başlamış, 2013 yılında ise OSAKA markasını değerlerine katıp, büyümeye ve yeniliğe verdiği değeri bir kez daha kanıtlamıştır.

Mevcut piyasa koşullarına uymak ve değerli müşterilerimize daha iyi cevap verebilmek için her zaman teknolojiyi yakından takip etmeyi kendimize ilke edindik. İlkelerimizden biri daha olan kalite politikamızı ve ürettiğimiz ürünlerin kalitesini her zaman en üst düzeyde tutmayı ve en uygun fiyatlarla değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü ilkelerinden olan firmamız değerli müşterilerimizden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Ürünlerimizin yüksek kalite ve fiyat bakımından rekabetçi olması müşterilerimizin bizi seçmesindeki en büyük etkendir.

Her türlü yeniliğe açık, işbirliği ve dayanışmaya değer veren firmamız ürünlerini en iyi kalitede ve en ucuz fiyata sağlayarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

...Ve Nihayetinde Yeni Vizyonu ile Yepyeni Bir Erdinler Olduk.

Kısaca Biz!

Yenilenme sürecine girer girmez lk olarak kurumsal kimliğimiz ve logomuzu değiştirdik. Markalarımızın temsil ettiği ürünlerin amblajlarını ve kaliteleri üst düzeye çıkardık. İdari Binamız, ürün depolama sistemimiz ve yazılımsal alt yapımızı tamamladık. Daha iyi hizmet verebilmek için kadromuzu güçlendirdik. Ve nihayetinde yeni vizyonu ile yepyeni bir Erdinler olduk...

Hakkımızda

Vizyonumuz

Sektörü yakından takip edip, günümüze uygun ürünler üretmek ve bunu insan sağlığına zarar vermeden yapmak

elements eye
image
Bilgi Birikimi ve Müşteri Analizi

Altyapımızı ve sistemlerimizi günümüz teknolojilerine uyumlu hale getirerek; zamanında ve doğru müşteri dönüşleri yapılmaktadır.

image
Güçlü ve Profsyonel Bir Ekip

Bünyemizde bulunan ekibimizi her geçen gün mesleki eğitimler ve teknoloji ürünleri ile geliştiriyor, geleceğe taşıyoruz

image
Hızlı ve Zamanında Teslimat

İç pazarda ülkenin 81 iline hizmet veren firmamız zamanında ve doğru ürün siparişi ve hatasız ürün sevkiyatı yapar hale gelmiştir.